LDJ: starsi remisują, młodsi przekonująco wygrywają

Jeden punkt juniorów starszych i całe trzy juniorów młodszych – z takim dorobkiem nasze zespoły wracają z Kątów Wrocławskich. W 19 kolejce LDJ-ki starsza drużyna bezbramkowo zremisowała z Motobi, z kolei ta młodsza pewnie ograła rywali 5:0, a łupem strzeleckim dzielili się: Kacper Belica (dwie bramki), Adrian Zdobylak, Krzysztof Rutkowski oraz Paweł Oborski.

Lucjan Stelmach, trener JS: Motobi jest zespołem silniejszym, niż jesienią, bo wzmocniło się szóstką zawodników Śląska Wrocław. My tym samym. Wtedy przegraliśmy, teraz remisujemy. W Kątach Wrocławskich przeważaliśmy, stworzyliśmy więcej sytuacji, w tym więcej tych bardziej klarownych. Cieszy, że nie tracimy już w głupi sposób bramek, ale skuteczność cały czas jest zła.

Tomasz Ficner, trener JM: Od początku inicjatywa była po naszej stronie. Zagraliśmy o wiele bardziej agresywnie i już w pierwszej minucie mogło być 2:0. Chłopaki zagrali naprawdę dobry mecz, bo całe 90 minut to ich dominacja nad rywalem.

LDJS: Motobi Kąty Wrocławskie – Chrobry Głogów 0:0
Chrobry: Zieleziński – Ryś, Ciurej, Szewczyk, Jakubiak, Łysowski, Przymus J., Ratajewski, Piotrowski (80 Zieliński), Morawski (30 Tetłak), Kycej (70 Sanojca).
Żółte kartki (Chrobry): Piotrowski.

LDJM: Motobi Kąty Wrocławskie – Chrobry Głogów 0:5 (0:3)
Bramki (Chrobry): Belica x2, Rutkowski, Zdobylak, Oborski.
Chrobry: Góra (50 Derylak) – Golec, Guresz, Jaworski, Drewnowski, Haniecki, Oborski (60 Przymus P.), Kuczer, Rutkowski, Belica, Zdobylak.
Żółte kartki (Chrobry): Golec.