LDJ: zwyciężają tylko młodsi

W 22. kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów swój mecz wygrali tylko młodsi zawodnicy. Podopieczni Lucjana Stelmacha, po trzech golach Bartosza Grzesińskiego i jednym Marcina Kyceja, pokonali Motobi Kąty Wrocławskie 4:1. Drugiej klęski z rzędu doznali za to juniorzy starsi, tym razem ulegając 2:5. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że w związku z taką polityką klubu ich skład opiera się przede wszystkim na rocznikach 92 i 93, a więc młodszych od większości pozostałych ekip w lidze, w tym Motobi, które w niedzielę zagrało swoim najsilniejszym i najstarszym składem. Trener Paweł Rząsa wierzy, że to kiedyś zaprocentuje.
– W pierwszej części przeważało Motobi, z kolei w drugiej to my zaczęliśmy śmielej atakować i sprawiać lepsze wrażenie. Przegraliśmy po indywidualnych błędach, czasami wręcz szkolnych, jednak zawodnicy cały czas się uczą, ogrywają i na efekty przyjdzie czas – podsumował Paweł Rząsa.

LDJS: Chrobry Głogów – Motobi Kąty Wrocławskie 2:5 (0:2)
Bramki (Chrobry): Krawczyk, Morawski.
Chrobry: Kubik – Nomejko, Kłosowski, Andreasik, Galiński (70 Masny), Chwałczyński, Morawski (78 Zawicki), Krawczyk (72 Kierbedź), Walicki (79 Zieliński), Małucki, Waszkinel.

LDJM: Chrobry Głogów – Motobi Kąty Wrocławskie 4:1 (3:1)
Bramki (Chrobry): Grzesiński x3, Kycej.
Chrobry: Hetman – Mucha (65 Bieś), Łysowski, Żelazowski, Wośkowiak, Grzesiński, Przymus K., Ratajewski, Bujakiewicz, Sanojca, Kycej (46 Szewczyk).