LDTiM: dwa mecze, dwa zwycięstwa

To był udany dzień dla naszych przedstawicieli LDTiM. Z Orłem Ząbkowice wygrali zarówno trampkarze, jak i młodzicy. Pierwsi wzięli sobie do serca mocniejszą rozmowę po słabszym występie we Wrocławiu i w efekcie wygrali 3:1, choć ostatnia, uspakajająca przebieg meczu bramka padła dopiero w samej końcówce. Jeszcze bardziej przekonująco zwyciężyła młodsza drużyna Chrobrego. Ta pokonała Orła 4:1.
My prezentujemy kilkanaście zdjęć ze środowej rywalizacji, tym razem tylko w wykonaniu trampkarzy. ChG-Orzeł: 14 zdjęć.

LDT: Chrobry Głogów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1 (2:1)
Bramki: Kamil Łętkowski, Jakub Guz, Szymon Gil.
Chrobry: Tyźlik – Guz, Świtalski, Samul, Radliński – Pawłowski (60 Ałdaś), Ciechelski, Łętkowski – Obiała (68 Zacharzewski), Bednarski (55 Gil), Krzemień (55 Olszanowski)
Już przed spotkaniem było wiadomo, że będzie to mecz walki, gdyż drużyny z Ząbkowic nie od dziś znane są z bardzo dobrych warunków i przygotowania fizycznego. Sprawdziło się to szczególnie w pierwszej połowie, w której rywalizacja była bardzo wyrównana, a bramki padały tylko po stałych fragmentach. Pierwsze dwa rzuty rożne to dwa gole dla gospodarzy. Pierwszego z nich zdobył Kamil Łętkowski, a drugiego Jakub Guz. Młodzi głogowianie mieli jeszcze sytuacje, by podwyższyć wynik, jednak to piłkarze z Ząbkowic strzelili bramkę z rzutu karnego na 2 minuty przed przerwą. Druga połowa to dążenie do wyrównania przez Orła i o wiele lepsza gra piłką głogowian. Gdy zawodnicy z Ząbkowic coraz bardziej zbliżali się do bramki piłkarzy Chrobrego, ci wyprowadzili kontrę, którą, po podaniu Zacharzewskiego, golem zakończył Szymon Gil. Goście nie zdążyli już zniwelować różnicy bramkowej i trzy punkty zainkasował Chrobry. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna za walkę i konsekwencję w grze.

LDM: Chrobry Głogów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:1 (1:0)
Bramki: Jakub Małucki 19, Szymon Gil 33 48, Paweł Jaskulowski 58.
Chrobry: Zamkowski – Jaskulowski, Olszanowski, Tomicki, Małucki, Kobiela, Babski, Gruchała, Nockowski, Dobrakowski, Gil. Grali także: Bendera, Kowalski, Michałowicz, Tymecki.
Chrobry starał się od początku atakować, stwarzając dzięki temu kilka dogodnych sytuacji. W 19 minucie wynik otworzył Jakub Małucki, który celnie uderzył piłkę odbitą od słupka. Goście groźnie kontratakowali, lecz Chrobry konsekwentnie nacierał, co było efektem zdobycia kolejnych bramek i zwycięstwa w tym trudnym spotkaniu.