LDTiM: ostre strzelanie Miedzi

Goszczący w Głogowie młodzi piłkarze Miedzi Legnica urządzili sobie na miejscu ostre strzelanie. W kolejnych meczach Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików nie poradził sobie z nimi żaden z zespołów Chrobrego. W rozegranych w sobotę spotkaniach trampkarze przegrali aż 0:5, a młodzicy 3:6.

LDT: Chrobry Głogów – Miedź Legnica 0:5 (0:1)
Chrobry: Tyźlik – Balcerowski, Guz, Samul (60 Zacharzewski), Radliński (45 Kupis) – Pawłowski (36 Ałdaś), Łętkowski, Ciechelski – Obiała (65 Ziobroniewicz), Krzemień (65 Olszanowski), Bednarski (50 Gil).
To najsłabszy mecz w wykonaniu trampkarzy Chrobrego w tej rundzie, choć trzeba też powiedzieć, że gra się tak, jak pozwala przeciwnik, a Miedź w tym meczu nie pozwoliła na zbyt wiele. Brak koncentracji i walki od początku spowodował, że to piłkarze z Legnicy osiągnęli przewagę i utrzymywali ją właściwie przez resztę meczu, być może poza pierwszymi dziesięcioma minutami drugiej połowy. Teraz mecz z Zagłębiem w Lubinie i przy takim samym podejściu o punkty będzie niezwykle ciężko.

LDM: Chrobry Głogów – Miedź Legnica 3:6