LDTiM: trampkarze zwyciężają, młodzicy przegrywają

W środę, w ramach rozgrywek Ligi Dolnośląskiej Juniorów, swoje mecze z wrocławskim Śląskiem miały zagrać drużyny Chrobrego, jednak oba przesunięto na późniejsze terminy. Za to o punkty rywalizują trampkarzy i młodzicy, także występujący w Lidze Dolnośląskiej. Po weekendowym zwycięstwie z ekipą FC Wrocław Academy 6:2, drugą wygraną z rzędu odnieśli trampkarze trenera Jakuba Wolnego, pokonując w Ząbkowicach miejscowego Orła 3:2. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Michał Bednarski. Przy okazji informujemy, że więcej wiadomości o roczniku 1996 na stronie internetowej, którą prowadzą sami zawodnicy: www.chrobry96.futbolowo.pl
Wyjazd do Ząbkowic był mniej szczęśliwy dla młodzików MZKS-u (wcześniej bezbramkowy remis z FC Academy). Drużyna, której trenerem jest Paweł Rząsa, przegrała 1:2. Jedynego gola dla pomarańczowo-czarnych, wówczas na 0:1, zdobył z rzutu wolnego Jakub Małucki.

LDT: Orzeł Ząbkowice Śląskie – Chrobry Głogów 2:3
Bramki (Chrobry): Michał Bednarski x2, Jakub Ałdaś.
Chrobry: Wolanin – Balcerowski, Guz, Kuczer, Krzemień, Pawłowski, Ałdaś (45 Olszanowski), Łętkowski, Ciechelski, Świtalski, Bednarski (55 Obiała).

LDT: Orzeł Ząbkowice Śląskie – Chrobry Głogów 2:1
Bramki (Chrobry): Jakub Małucki.
Chrobry: Zamkowski – Gil, Małucki, Olszanowski, Turoboś, Jakułowski, Dobrakowski, Gruchała, Babski, Kobiela, Tomixki. Grali także: Wicher, Michałowicz, Tymecki, Filipowicz.