LDTiM: wygrana i remis naszych zespołów

W 15 kolejce Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików żadna z naszych drużyn, mimo gry na wyjeździe, nie zaznała goryczy porażki. Szczególne powody do radości mieli trampkarze Jakuba Wolnego, którzy efektownie ograli rówieśników z Oławy 5:1. Ani jedna bramka nie padła za to w meczu młodszych ekip Chrobrego i Moto-Jelcza.

LDT: Moto-Jelcz Oława – Chrobry Głogów 1:5 (0:2)
Bramki (Chrobry): Obiała x2, Bednarski, Olszanowski P., Guz (k).
Chrobry: Tyźlik – Guz, Balcerowski, Samul, Krzemień (62 Radliński), Łętkowski, Ałdaś (55 Kupis), Pawłowski (43 Olszanowski P.), Ciechelski, Obiała, Bednarski

Początek meczu zaległej, jesiennej kolejki to wyczekiwanie z obu stron. Po 10 minutach zaczęła zarysowywać się coraz wyraźniejsza przewaga Chrobrego. Akcje prowadzone były głównie bocznymi sektorami boiska, z czym gospodarze nie mogli sobie poradzić i tylko przez brak skuteczności do przerwy młodym głogowianom udało się zdobyć jedynie dwie bramki. Pierwszą po zamieszaniu w polu karnym strzelił Patryk Obiała, a drugą, po dograniu Obiały, Michał Bednarski. Niestety, na początku drugiej części gry Chrobry zlekceważył rywala, co poskutkowało kilkoma sytuacjami stworzonymi przez gospodarzy. Na szczęście wszystko w porę wróciło na dobre tory i do końca meczu Chrobry zdobył jeszcze trzy bramki, niestety także tracąc jedną. Te strzelali: ponownie Patryk Obiała, Paweł Olszanowski i Jakub Guz z rzutu karnego.

LDM: Moto-Jelcz Oława – Chrobry Głogów 0:0
Chrobry: Zamkowski – Tomicki, Małucki, Babski, Gruchała, Dobrakowski, Olszanowski D., Kobiela, Gil, Jaskółowski, Michałowicz.

Mecz podopiecznych Pawła Rząsy był bardzo wyrównany, co zresztą odzwierciedla wynik. O ile w pierwszej połowie groźniejsi byli oławianie, o tyle druga upłynęła pod znakiem przewagi Chrobrego. Młodzi zawodnicy z Głogowa zaczęli grać płynniej i pewniej w defensywie, co przełożyło się na stwarzanie przez nich coraz lepszych sytuacji do zdobycia bramki. Najbliżsi szczęścia byli Jaskółowski i Michałowicz, jednak ich strzały o centymetry mijały bramkę gospodarzy.