Licytacja patriotycznej płyty z podpisem!

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji patriotycznej płyty Tadka „Niewygodna Prawda”. Album krakowskiego rapera zawiera 17 kawałków, w tym te poświęcone m.in. Rotmistrzowi Pileckiemu czy Generałowi Nilowi. Cała kwota zebrana z licytacji, przeznaczona zostanie na działalność grupy Ultras Chrobry. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

Tadek (wł. Tadeusz Polkowski) urodził się 26 sierpnia 1982 roku w Krakowie i jest współzałożycicielem hip-hopowego zespołu Firma, z którym związany jest od 2000 roku. Solową działalność rozpoczął rok temu, a efektem jego pracy jest album „Niewygodna prawda”. W międzyczasie raper wziął udział w akcji „Ratujmy Roja”, zmierzającej do realizacji filmu o Mieczysławie Dziemieszkiewiczu ps. „Rój” oraz otwarciu stałej ekspozycji w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, a także znalazł się w honorowym komitecie poparcia Marszu Niepodległości.

Aukcja płyty „Niewygodna prawda” z podpisem („Chrobry Głogów znaczy Polska”) rozpoczyna się od kwoty 20 złotych i odbywa się na naszym forum dyskusyjnym. Zarejestruj się i weź udział w licytacji!

Na koniec wywiad z raperem oraz kilka przykładowych tracków z patriotycznego albumu. Zapraszamy do przesłuchania i wzięcia udziału w licytacji płyty z podpisem krakowskiego rapera.