Mecz, a później feta – ważne informacje

Wielkie święto wszystkich sympatyków i kibiców Chrobrego, a także wszystkich mieszkańców Głogowa – coraz bliżej. Już w niedzielę o 17.00 pomarańczowo-czarni zagrają swój pożegnalny mecz z II ligą, natomiast po nim czeka nas wielka feta z okazji powrotu na zaplecze ekstraklasy!

W związku z tymi wydarzeniami, mamy dla Was kilka cennych informacji:

Na mecz przychodzimy w pomarańczowych koszulkach/bluzach i z szalikami. To jak wygląda pomarańczowy sektor pokazał chociażby pucharowy mecz z Lechem Poznań. Podejdźmy do sprawy poważnie i sprawmy, by sektor Y znów był pomarańczowy.

Po wejściu na stadion, standardowo już, znajdziecie puszki oraz meczowe gazetki. Zachęcamy do wspomagania grupy Ultras Chrobry, która już zaczyna przygotowania do pierwszej ligi. Każde wsparcie jest na wagę złota i przyczyni się do powstawania i prezentowania nowych opraw na meczach Chrobrego. A ciekawych sportowo i kibicowsko spotkań na pewno w naszym mieście nie zabraknie!

Dostępne są vlepki z oprawami Ultras Chrobry. Zostało już niewiele sztuk, dlatego zachęcamy do ich nabywania. Vlepki dostępne są w sektorze Y i można je nabywać w przerwie meczu przy gnieździe.

I na koniec. Zarówno podczas meczu, jak i fety, będą wyznaczone osoby do prowadzenia dopingu. Prosimy o stosowanie się do poleceń wspomnianych osób i nie prowadzenia dopingu na własną rękę. Jeśli masz jakieś propozycje – podejdź do wyznaczonych osób i przedstaw swój pomysł.

Wszyscy widzimy się w sektorze Y! Początek meczu o godz. 17. O godz. 19.46, na Starym Mieście, początek wielkiej fety z okazji awansu do pierwszej ligi!

TYLKO CHROBRY!