MEGA PRIORYTET: ODRA OPOLE!

Od teraz nie ma nic ważniejszego! To jest nasz mega priorytet i skupiamy się na tym meczu w 1946%. 30 sierpnia do Głogowa przyjeżdża Odra Opole, a wraz z nią zaprzyjaźnione Zagłębie Lubin. Czy trzeba coś dodawać? Chyba tylko tyle, że każdy ma obowiązek nakręcać znajomych i w ostatni piątek miesiąca wziąć udział w tym arcyciekawym wydarzeniu!

Odra Opole to beniaminek naszej ligi, ale kibicowsko to jedna z lepszych ekip w II lidze zachodniej. Dodając do tego ich zgodę z Lubinkami, zapowiada się mecz, jakiego dawno u nas nie było! Bardzo ciekawie będzie od strony sportowej, nasz zespół zaliczył bowiem najlepszy start od dawien dawna. Jeszcze ciekawiej będzie jednak na trybunach, gdzie musi się pojawić każdy fan CHROBREGO!

Pamiętacie czerwcowy mecz z Górnikiem Wałbrzych? Atmosfera była wspaniała, ale teraz może być jeszcze lepiej! Stać nas na więcej, ale do tego potrzebne jest zaangażowanie każdego z Was! Potraktujcie więc sprawę priorytetowo i zróbcie wszystko, by w piątek 30 sierpnia było nas jak najwięcej!

Dziś w kasach pływalni „Chrobry” ruszyła przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Cena to jedyne 5 złotych. Jak na taki mecz, śmieszne pieniądze. Odpuść jedno piwo, kup bilet i bądź razem z nami!

Mecz rozpoczyna się o godzinie 19, ale my spotykamy się na „Skarbku” już o 17.30. Pomarańczowe koszulki oraz szaliki – OBOWIĄZKOWO!

WAŻNE MATERIAŁY!

Grafika reklamująca mecz CHROBRY – Odra

Plakat reklamujący mecz CHROBRY – Odra (pobierz, wydrukuj i powieś w widocznym miejscu!)

Wydarzenie na portalu społecznościowym Facebook