Młodzież ChG: pozostałe mecze

Spośród pozostałych występów grup młodzieżowych Chrobrego Głogów najmniej mile ten weekend będą wspominać juniorzy młodsi, którzy w 18 kolejce klasy okręgowej przegrali na wyjeździe z Konfeksem Legnica 1:4. Wygrywali za to trampkarze i młodzicy, pokonując w Chocianowie miejscową Stal kolejno 5:1 i 2:0.

OJM: Konfeks Legnica – Chrobry Głogów 4:1
Bramki (Chrobry): Otwinowski.
Chrobry: Socha – Kuncewicz (40 Stefanów), Kuźmin (40 Zdziechowicz), Olszyński, Murdzek (60 Stępień), Dragan, Wośkowiak, Waluk, Cieślak (53 Krawczyk), Otwinowski, Jankowiak (40 Bartuś).

OT: Stal Chocianów – Chrobry Głogów 1:5
Bramki (Chrobry): Delestowicz, Żak, Bartkowiak, Lampa, Bandura.
Chrobry: Cielak – Osuch, Lampa, Bartkowiak, Tkacz – Rybak, Andrzejewski, Delestowicz, Szymański – Żak, Bandura. Grali także: Kowalski, Rożek, Fedorowicz, Nagi.
Przemysław Mazan, trener Chrobrego: Kolejny z serii dobrych wyników uzyskanych przez zespół. Na zwycięstwo przełożyły się trenowane elementy: strzały prostym podbiciem z dystansu. Z pięciu strzelonych bramek, w sieci znalazły się cztery trafienia z dystansu. Drużyna w każdym spotkaniu wykorzystuje umiejętności poznane na zajęciach, a to cieszy najbardziej.

OM: Stal Chocianów – Chrobry Głogów 0:2