Młodzież ChG: pozostałe wyniki

Prezentujemy wyniki pozostałych grup młodzieżowych Chrobrego Głogów z weekendu, który na plus zakończyli tylko trampkarze występujący w lidze dolnośląskiej.

LDT: Chrobry Głogów – MKS Oława 1:0
Bramki (Chrobry): Bartkowiak.
Chrobry: Tyźlik – Osuch, Lampa, Małucki, Tkacz – Rybak, Delestowicz, Andrzejewski, Szymański – Bandura, Kobiela. Grali także: Bartkowiak, Szałapski, Nagi.
Przemysław Mazan, trener: Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg meczu. W pierwszych minutach Wiktor Kobiela miał okazję na otwarcie wyniku, jednak górą okazał się bramkarz gości. Do sytuacji strzeleckich doszedł również Eryk Bandura, jednak i jego próby nie przyniosły zmiany. Gra naszego zespołu pozwalała mieć nadzieję, że z każdą minutą będzie łatwiej o zdobycie bramki, lecz dobra jakość gry nie przekładała się na gole – oławianie bronili się całym zespołem, ograniczając się do pojedynczych kontr z reguły szybko kasowanych przez naszych defensorów. Bramka przyszła po indywidualnej akcji Maćka Rybaka, który został wycięty w „16”, a wapno na gola zamienił Krystian Bartkowiak. Cieszą kolejne trzy punkty. Martwi strata Maćka, który przy jednej z akcji nabawił się poważnej kontuzji i czeka na operację – cały zespół życzy szybkiego powrotu do gry.

LDM: Chrobry Głogów – MKS Oława 1:3

OT: Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 18:0

OM: Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 5:0