Młodzież: weekendowe mecze

Ze zmiennym szczęściem w klasie okręgowej trampkarzy i młodzików rywalizowały oba zespoły Chrobrego Głogów. W starciu z Górnikiem Polkowice zwyciężyli ci starsi (6:1), ale polegli młodsi (0:4). Z kolei w klasie okręgowej juniorów młodszych pomarańczowo-czarni odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem pokonali Zamet Przemków 4:2.

Dzięki wygranej 6:1 z Górnikiem, trampkarze MZKS-u zachowali pozycję wicelidera w swojej grupie. Wyprzedza ich tylko Zagłębie Lubin.
– Zespół grał dojrzalszą piłkę od przeciwnika, zdecydowanie lepiej wyglądał w większości pojedynków. Realizacja przez chłopców założeń taktycznych w postaci wysokiej gry pressingiem i przyspieszaniem akcji poprzez grę na dwa kontakty poskutkowała kolejnym kompletem punktów. Na wyróżnienie i gratulacje zasługuje cała drużyna – cieszył się po meczu z Górnikiem Polkowice trener trampkarzy Przemysław Mazan.

OJM: Chrobry Głogów – Zamet Przemków 4:2

OT: Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 6:1
Bramki (Chrobry): Amadeusz Żak x3, Eryk Bandura x2, Damian Nagi.

OM: Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 0:4
Chrobry: Pelczar – Giesztoft, Małucki, Ziobroń, Kucner, Gnap, Kierkiewicz, Kobiela, Kotyla, Jaskulowski, Gancarski. Grali także: Witkowski, Lachowicz, Janiewicz, Filipiak.