Mocniejsze uderzenie

Drugi w okresie przygotowawczym sparing rozegrają w środę piłkarze nożni Chrobrego Głogów. Po grze kontrolnej z czwartoligowcem, tym razem przed pomarańczowo-czarnymi większe wyzwanie, bo rywalizacja z występującym w ekstraklasie Śląskiem Wrocław. Początek o godz. 14:00 na trzeciej płycie GOS.
Aktualizacja: Transmisję na żywo ze spotkania Chrobrego ze Śląskiem przeprowadzi internetowa telewizja www.video-sport.plDrugi w okresie przygotowawczym sparing rozegrają w środę piłkarze nożni Chrobrego Głogów. Po grze kontrolnej z czwartoligowcem, tym razem przed pomarańczowo-czarnymi większe wyzwanie, bo rywalizacja z występującym w ekstraklasie Śląskiem Wrocław. Początek o godz. 14:00 na trzeciej płycie GOS.

Nie znamy planów sztabu szkoleniowego Śląska, jednak można przypuszczać, że na mecz z Chrobrym wrocławianie nie wyjdą w podstawowym składzie. Tego samego dnia, tyle że w samo południe, i także w Głogowie, zmierzą się bowiem z pierwszoligowym Górnikiem Polkowice.

Po stronie Chrobrego nie ma żadnych braków kadrowych. Zawodnicy nie narzekają na urazy, a wcześniej chory i nie grający w spotkaniu przeciwko ŁKS-owi Łęknica Adam Filbier powrócił do normalnych zajęć.