Nabór chłopców z roczników 94 i 95

Wraz z początkiem tego tygodnia treningi wznowiła grupa prowadzona przez trenera Tomasza Ficnera. Z tego powodu ruszył nabór chłopców do zespołu juniorów. Zajęcia odbywają się codziennie do tego czwartku włącznie o godz. 18:30 na płycie ze sztuczną nawierzchnią. Później cała ekipa, wraz ze starszymi kolegami, wyjeżdża na obóz do Srebrnej Góry.
Jeśli urodziłeś się w roku 1994 bądź 1995, potrafisz grać w piłkę i sprawia Ci to niebywałą frajdę, to świetnie się składa! MZKS Chrobry czeka właśnie na Ciebie! A może mieszkasz poza Głogowem i piłkę kopiesz w jednym z ościennych klubów? Żaden problem, Chrobry pomoże Ci przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z transferem.
Jeśli pali Ci się do futbolu to wystarczy, po prostu, przyjść na trening. W przypadku braku takiej możliwości skontaktować się ze szkoleniowcem pod nr tel: 513-179-389.
Pamiętaj, że MZKS Chrobry daje Ci możliwość podnoszenia swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i w doskonałych warunkach (płyta naturalna, sztuczna, hala, siłownia, basen wraz z całą odnową biologiczną). Nie możesz nie skorzystać, nie spróbować! Zapraszamy!