Najazd na Nową Sól!

W sobotę 30 października dojdzie do przedostatniej wyprawy za Chrobrym w tym roku. Jeśli w listopadzie warunki pogodowe pokrzyżują plany związane z rozegraniem awansem dwóch kolejek z rundy wiosennej, okaże się być ostatnią eskapadą na długie miesiące, bo aż do marca przyszłego roku. Samo to powinno zmobilizować do tego, zabrać się razem z nami do Nowej Soli.
Nowa Sól. Blisko, często, ale nie znaczy nudno. Za każdym razem wyjazd na Dozamet jest w jakiś sposób klimatyczny. Może dlatego, że pociągiem, że jest przemarsz przez miasto, co odwołuje się do tak miło przywoływanych eskapad sprzed długich lat. Naprawdę, warto!
Zbieramy się więc w sobotę 30 października na dworcu PKP o godz. 7:20. Pociąg odjeżdża w kierunku Nowej Soli o godz. 7:49. Mecz Dozametu z Chrobrym rozpocznie się o godz. 11:00. W Głogowie jesteśmy zaraz po godz. 14:00. Koszt wyprawy to 5 zł (bilet na mecz) + 8/4 zł (bilet na pociąg normalny/ulgowy).

Początkowo spotkanie planowano na godz. 13:00, co znacznie ułatwiało nam pociągowy przejazd do Nowej Soli, jednak Lubuski ZPN (z tego co wiemy, na wniosek policji), powrócił do godz. 11:00. Przez to, po dojechaniu na miejsce, mamy więcej czasu zapasu. Lepiej jednak dużo wcześniej, niż późno bądź na styk. Mimo tego wszyscy jedziemy tylko i wyłącznie pociągiem. Żadnym innym transportem!

Aby uniknąć czekania w niekiedy długich kolejkach po bilet w dniu meczu, co może prowadzić do spóźnienia się na pociąg, apelujemy o wcześniejszy jego zakup w kasach dworca. Można to uczynić nawet na kilka dni przed faktem.

W drodze do Nowej Soli będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na wejściówki oraz listę imienną. Prosimy więc o zabranie dokumentów. Najazd!