O dwa punkty od 11. miejsca

Rezerwy Chrobrego jeszcze nie odbijają się od dna, ale są tego coraz bliżsi. Po sobotnim zwycięstwie nad Iskrą Kochlice (1:0), głogowianie w spokoju oczekiwali na wyniki pozostałych spotkań. A te układały się po myśli Chrobrego. Z ostatnich zespołów klasy okręgowej wygrała tylko Nysa Wiadrów, która zajmuje obecnie 11. miejsce, ale strata do niej i tak wynosi jedynie 2 oczka. Podopieczni Jarosława Wielgusa są obecnie sklasyfikowani na 15. pozycji, jednak ostatni Arkon ma o jeden rozegrany mecz mniej. Zaległości z Orkanem Szczedrzykowice nadrobi dopiero 11 kwietnia.

Wszystkie wyniki 17. kolejki: Zamet Przemków – Arkon Przemków 2-0, Pogoń Góra – Odra Chobienia 0-1, Rataj Paszowice – Kaczawa Bieniowice 0-1, Orla Wąsocz – Konfeks Legnica 3-1, GKS Męcinka – Sparta Rudna 0-1, Orkan Szczedrzykowice – Górnik II Polkowice 6-1, Nysa Wiadrów – Czarni Rokitki 3-1. Zobacz tabelę.

W następnym meczu rywalem Chrobrego II będzie 5. w grupie Orla Wąsocz. Pojedynek odbędzie się w niedzielę na III płycie GOS i rozpocznie o godz. 11.