Od poniedziałku zapisy na Bytów i Rybnik

W poniedziałek w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej rozpoczną się zapisy na dwa ostatnie wyjazdy w tym sezonie: Bytów (25 maja) oraz Rybnik (29 maja). Dla osób, które pojadą na mecz z Bytovią, organizatorzy przygotowali zniżkę na wyjazd do Rybnika.

Zapisy na oba te wyjazdy ruszają w poniedziałek i potrwają do środy. W poniedziałek i wtorek na listę będzie można wpisać się w godzinach 19-21, natomiast w środę o 17. Koszt wyjazdu do Bytowa wyniesie 60 złotych. Osoby, które pojawią się na tym wyjeździe, do Rybnika pojadą za 40 złotych. Nieobecni w Bytowie, za górnośląski wyjazd zapłacą 60 złotych. UWAGA: można zapisać się na oba wyjazdy od razu. Wówczas przy zapisach wpłacamy 100 złotych.

Wyjazd do Bytowa rozpocznie się prawdopodobnie ok. godziny 8-9. Więcej informacji na ten temat podamy bliżej meczu. Na środowy wyjazd do Rybnika wyruszymy natomiast o 14-15, co powinno być pewnym ułatwieniem dla pracujących i uczących się. Ponadto dzień po meczu jest dniem wolnym (Boże Ciało), dlatego jedziemy wszyscy bez żadnych wymówek!

Przed nami dwa ostatnie wyjazdy, dlatego odkładać pieniądze, rezerwować wolne i zakończmy sezon wyjazdowy w dobrym stylu! ChG on Tour!