Ostatni dzień zapisów na Kluczbork!

Jeszcze nie ma Twojego nazwiska na wyjazdowej liście na Kluczbork? Masz ostatnią szansę, żeby to zmienić. Dziś zapisy przyjmowane są w „Stokrotce” w godzinach 16-21. Przypominamy, że w dniu wyjazdu koszt wzrasta do 55 złotych. Nie opłaca się więc czekać na ostatnią chwilę!

Wyjazd do Kluczborka to pierwsza wyprawa za Chrobrym od kilku dobrych miesięcy. Po raz ostatni wspieraliśmy pomarańczowo-czarnych w listopadzie, kiedy odwiedziliśmy Wejherowo. Nasza liczba na tym wyjeździe nie była zbyt wysoka, co tylko potwierdza, że wielu fanatyków powinno odczuwać wyjazdowy głód!

Nasz Chrobry zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli i zawodnicy potrzebują naszego wsparcia. Kluczbork zawsze był dla nas trudnym terenem, jeśli chodzi o sprawy typowo sportowe, dlatego nie trzeba chyba dodawać, jak bardzo potrzebne będzie nasze wsparcie w sobotę!

Zapisy przyjmowane są jeszcze dziś w godzinach 16-21. Koszt całej wyprawy to 45 złotych. Jeśli będą wolne miejsca, zapisać będzie można się także podczas sobotniej zbiórki. Wówczas koszt wyjazdu wzrośnie do 55 złotych.

Chrobry on Tour!