Ostatnie 90 minut…

W sobotę po raz ostatni w sezonie 2005/2006 spotykamy się na Wita Stwosza. W zasadzie nie tylko w sezonie, bowiem na wiele, wiele dłużej, ale o tym niebawem. O godz. 17:00 naszym przeciwnikiem będzie Rozwój Katowice. Serdecznie zapraszamy!

Wbrew pozorom nie jest to mecz o nic. Inkasując komplet punktów, bieżące rozgrywki zakończymy na 5. miejscu, a więc trener zrealizuje przedsezonowe założenie i obietnice. Czy można było osiągnąć więcej? – na obszerne podsumowania przyjdzie czas.
Nasi sobotni rywale, po ostatnim zwycięstwie z Polarem i z łączną sumą 43-ech punktów, plasują się na tej pozycji, którą miejmy nadzieję, że osiągniemy. O aktualnej, wyjazdowej dyspozycji przeciwnika wiemy niewiele, bowiem ich ostatni pojedynek na obcym terenie miał miejsce dokładnie… 29 kwietnia. Wtedy urwali 2 „oczka” zabrzańskiej Walce. Od tamtej pory kontynuowali serię 5-ciu spotkań w domu, w których zresztą nie pozwolili wyrządzić sobie krzywdy – dwa zwycięstwa i trzy remisy, z czego respekt wzbudzają te z Odrą i Miedzią.

W pozostałych spotkaniach grają:

Lechia Zielona Góra – Ruch Radzionków sobota, 17:00
Skalnik Gracze – Promień Żary sobota, 17:00
Raków Częstochowa – Polonia Słubice 3 sobota, 17:00
Polar Wrocław – GKS Jastrzębie sobota, 17:00
Pogoń Świebodzin – Dozamet Nowa Sól sobota, 17:00
Gawin Królewska Wola – Walka Zabrze sobota, 17:00
Miedź Legnica – Odra Opole sobota, 17:00