Ostatnie dni zbiórki żywności dla Kombatantów

Do piątku, 6 grudnia, zbierana będzie żywność długoterminowa, która następnie zostanie wysłana do polskich Kombatantów żyjących na Ukrainie, Litwie oraz Białorusi. Dary można składać w sklepie „Stokrotka” oraz budynku klubowym MZKS Chrobry Głogów (godz. 12-18).

Zbiórka organizowana przez twórców akcji „Godzina dla Polski” oraz Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów cieszy się sporym zainteresowaniem, ale można osiągnąć jeszcze lepszy wynik! W chwili obecnej największe zapotrzebowanie jest na kawę rozpuszczalną oraz kakao. Pozostałe zbierane produkty to m.in. herbata, olej, makaron, cukier, czekolada, mąka, ryż czy kasza.

Zbiórka żywności odbyła się także przed Świętami Wielkanocnymi. Wówczas udało się zebrać ok. 800 kg żywności, co było wielkim sukcesem organizatorów. Taki wynik nie byłby jednak możliwy dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję, dlatego liczymy, że tym razem uda się osiągnąć podobny wynik!


Część zebranych dotychczas darów, które w formie świątecznych paczek zostaną wysłane na Kresy. Liczymy na dalszą pomoc z Waszej strony!