Ostatnie wyjazdowe tchnienia jesieni, 2009 roku, najbliższych miesięcy: w 7 dni Słubice i Świdnica

Coraz bliżej końca wyjazdowej jesieni. Przed nami już tylko dwie ostatnie eskapady przed ponad czteromiesięczną przerwą: Słubice (24 października) oraz Świdnica (31 października), tak więc jeszcze w tym miesiącu wszystko się skończy, prawie na zawsze, bo tak należy nazwać kilkumiesięczny rozbrat z ligową otoczką.
Wyjazd do Strzelec nam nie wyszedł. Liczba 75 osób mówi wiele o podejściu niektórych z Was. Tutaj wystarczy krótko: albo jesteście kibicami tego klubu, albo dajcie sobie ludzie spokój. Ale jak wybierzecie to drugie, to wtedy nie pokazujcie na mieście poprzez ubiór kim to jesteście, bo niewiele jest rzeczy bardziej żenujących. I co z tego, że po raz enty do Słubic? Każdy wyjazd to jakaś przygoda, a każda przygoda jest inna.
Mecz Ilanki Rzepin z Chrobrym odbędzie się właśnie w Słubicach w sobotę 24 października i rozpocznie o godz. 15:00. Zbiórka pod halą widowiskowo-sportową o godz. 11:30. O tej godzinie ładujemy się już do autokarów, stąd uwaga, że zbiórka o danej godzinie nie oznacza przyjścia na nią 10 czy 15 minut po czasie. Koszt całej wyprawy, wraz z biletem na mecz, wynosi 25 zł. Powrót do Głogowa ok. godz. 20:00.

Tydzień po wyjeździe do Słubic, w sobotę 31 października, czeka nas niezwykle ciekawa pod względem sportowym wyprawa do Świdnicy. Przyjdzie czas, by szerzej się o niej rozpisać. Póki co przypomnimy tylko, że spotkanie Polonii z Chrobrym rozpocznie się o godz. 11:00, więc zbiórka będzie już o godz. 8:00. Niemniej jednak w tym momencie priorytetem są Słubice.