Ostatnie wyjazdy sezonu. Udowodnijmy…

Przyszły tydzień to dwa ostatnie wyjazdy na Chrobrego w sezonie 2009/2010. Bez względu na ich sportowe okoliczności, nie mamy prawa zawieść, bo nie dla wyników jeździmy tylko dla wspólnej pasji. I w środę do Zabkowic Śląskich, i w przyszłą sobotę do Kostrzyna jedziemy wszyscy, przy tym to wszyscy nie może mieć tylko pustego znaczenia. Przed wiosną zakładaliśmy sobie jeden cel: kibicowsko udowodnić, że trzecia liga to nie nasze miejsce. No więc udowodnijmy i udowodnij to Ty, kibicu Chrobrego!
Zaczynamy w środę 9 czerwca od wyjazdu do Ząbkowic Śląskich na Orła. Zbieramy się o godz. 13:30 pod halą widowiskowo-sportową, skąd wyjedziemy zaraz po godz. 14:00. Jeśli ktoś z Was pracuje do „drugiej”, niech kontaktuje się z nami, to wówczas poczekamy dodatkowych kilka minut. Koszt to 30 zł (w tym bilet na mecz). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00, więc w Głogowie będziemy ok. 22:00.
Do Kostrzyna na tamtejszą Celulozą jedziemy w sobotę 12 czerwca. Zbiórka o godz. 13:00 pod halą, wyjazd maksymalnie pół godziny później. Uwaga: Osoby, które pojechały za Chrobrym do Ząbkowic, obowiązuje promocja: płacą tylko 15 zł (w tym bilet na mecz). Pozostali muszą wyłożyć 30 zł. To przede wszystkim ukłon dla stałych wyjazdowiczów. Pokaż, że i Ty nim jesteś! Powrót do Głogowa ok. 22.