OTiM: demolują rywali z Przemkowa

Ostatnimi meczami o punkty w 2010 roku miały być niedziele potyczki juniorów, ale Chrobry Głogów dogadał się z Arkonem Przemków, by jeszcze we wtorek rozegrać pomiędzy swoimi drużynami zaległe spotkania z 1 kolejki Klasy Okręgowej Trampkarzy i Młodzików. Już więc na definitywne zakończenie dowodzeni przez Przemysława Mazana trampkarze Chrobrego rozgromili swoich rywali 11:1, zaś młodsza grupa Damiana Kwaśnika wygrała 5:1. Tym samym trampkarze żegnają się z jesienią poprzez trzecie miejsce, będąc za Zagłębiem Lubin i Konfeksem Legnica, a młodzicy kończą na lokacie nr 8.

– Dziękuję chłopakom za duże zaangażowanie, wypełnianie założeń taktycznych i grę na bardzo dobrym poziomie przez całą rundę jesienną – powiedział trener trampkarzy Przemysław Mazan. – Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, w którym każdy docenia pracę kolegi na polu gry i potrafi sobie pomagać w trudnych momentach meczu. Raz jeszcze wielkie dzięki w stronę chłopaków, którzy nie mają ze mną łatwej przeprawy, a moje wymagania w stosunku do nich rosną z każdym meczem.

OT: Chrobry Głogów – Arkon Przemków 11:1

OM: Chrobry Głogów – Arkon Przemków 5:1
Bramki (Chrobry): Piotr Letki x2, Kamil Kotyla x2, Dominik Kierkiewicz.
Chrobry: Pelczar – Chrupcała Paweł, Giesztoft, Małucki, Kucner, Bagiński, Ziobroń, Biereznowski, Letki, Gnap, Kotyla. Grali także: Lachowicz, Adamiak, Filipiak, Babski, Chrupcała Marcel, Kierkiewicz, Janiewicz.