Chrobry Głogów – Szkółka Piłkarska Głogów 2:1
Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Arek Karcz.

Liga Dolnośląska Młodzików
III płyta GOS, godz. 17:00
Chrobry Głogów – Szkółka Piłkarska Głogów 3:2
Bramki dla Chrobrego zdobywali Jarosław Radliński, Łukasz Kuczer oraz Mateusz Lewandowski.

Role się odwróciły. Kiedy w rundzie jesiennej piłkarze obu głogowskich zespołów po meczu ze Szkółką schodzili z boiska z opuszczonymi głowami, odgrażali się: – zobaczymy wiosną…
Słów nie rzucili na wiatr.
Jako pierwsi na płytę wybiegli trampkarze i ten mecz lepiej zaczęli gracze SP. Po upływie kilku pierwszych minut wyszli na prowadzenie, ale pomarańczowo-czarni nie załamywali rąk. Błyskawicznie wzięli się do roboty. Nie minęło 120 kolejnych sekund, a było 1:1. Piękną bramką po strzale z ostrego kąta popisał się wówczas Arkadiusz Karcz. Ten sam zawodnik zapewnił Chrobremu zwycięstwo w drugiej połowie. Przy odrobinie szczęście, te mogło być nawet nieco wyższe.
Z kolei młodzicy już w pierwszej części przygnietli derbowych rywali. Ich przewaga długimi momentami była bardzo wyraźna i przełożyła się na celne trafienia. Jednak prowadzenie 3:0 po jednej połówce uśpiło młodych głogowian, bowiem ci w przeciągu ostatnich 10 minut dali sobie wbić dwa gole, czym doprowadzili do nerwowej końcówki. Przynajmniej licznie zgromadzona publiczność nie narzekała ani na brak walki, bo mówiąc nie do końca wprost – kości trzeszczały, ani na brak emocji.
Po końcowych gwizdkach zawodnicy obu ekip MZKS-u rzucili się w objęcia. Fetę zaczęli tańcami radości na środku boiska, głośno śpiewając kto rządzi w Głogowie i jeszcze w swoich szatniach nie omieszkali oznajmić tego wszem i wobec.