Pierwszy punkt juniorów starszych, który nie cieszy. Młodsi znów gromią

Z jednym, tylko jednym punktem powrócą z Wrocławia juniorzy starsi Chrobrego. Ci, w 3 kolejce LDJ-ki, zremisowali z Polarem 2:2. Dużo większe powody do radości mają juniorzy młodsi, którzy zwyciężyli 8:1.

Juniorzy starsi pechowo zremisowali z Polarem, ustalającego rezultat gola tracąc w trzeciej minucie doliczonego czasu gry po tym, gdy nie mający nic do stracenia gospodarze w całości, łącznie ze swoim bramkarzem zajęli pole karne przy rzucie rożnym. Chwilę wcześniej to pomarańczowo-czarni mieli powody do radości, bo w 88 minucie bramkę na 1:2 zdobywał Kamil Piotrowski. – Ten remis jest dla nas jak porażka. Piłkarze Polaru ograniczali się do kontry. To my prowadziliśmy grę, graliśmy piłką, stwarzaliśmy świetne sytuacje, jak choćby czyste pozycje u Kamila Piotrowskiego czy Mateusza Tetłaka, więc po takiej końcówce nie mamy powodów do radości – podsumował trener JS Chrobrego Lucjan Stelmach.

Juniorzy młodsi już po raz drugi w tym sezonie nie pozostawili na swoich rywalach suchej nitki. Na inaugurację efektownie, bo 11:0 pokonali inną wrocławską ekipę, Wratislavię, tym razem zwyciężyli 8:1. – Rozegraliśmy bardzo dobre zawody, będąc lepszym w każdym elemencie gry. Powoli wprowadzamy w swoje szeregi przyjezdnych zawodników z klasy sportowej – mówił trener Tomasz Ficner.

LDJS: Polar Wrocław – Chrobry Głogów 2:2 (0:1)
Bramki: Polar 48 90 – Piotrowski 44 88.
Chrobry: Zieleziński – Łysowski, Ciurej, Morawski (60 Szewczyk), Jakubiak, Ratajewski, Przymus J. (65 Gil), Piotrowski, Grzesiński, Tetłak, Sanojca (83 Walicki).

LDJM: Polar Wrocław – Chrobry Głogów 1:8 (1:2)
Bramki (Chrobry): Wojciechowski 25, Falkiewicz 40, Karcz 46, Haniecki 48, Zieliński 59, Kuczer 65, Żelazowski 72, Belica 78.
Chrobry: Mazur (60 Góra) – Kuczyński, Jaworski, Falkiewicz (40 Drewnowski), Haniecki (55 Żelazowski), Fidah, Wojciechowski (60 Golec), Oborski (55 Kuczer), Karcz, Belica, Zdobylak (40 Zieliński).