Pierwszy sparing rezerw i pierwsze zwycięstwo

Pierwszy sparing mają za sobą młode rezerwy Chrobrego Głogów, które w sobotę pokonały na własnym terenie występującą w klasie okręgowej Spartę Rudna 4:2. Łupem strzeleckim podzielili się Dawid Ciechelski, Igor Jakubiak, Tomasz Zieliński oraz Łukasz Malesa. 60 minut w barwach Chrobrego II rozegrał przesunięty do rezerw Paweł Woźniak. Nie zrobili tego jednak Maciej Kononowicz i Konrad Węglarz. Pierwszy wyjechał na testy do Czarnych Żagań (jego bramka w sobotnim sparingu przeciwko Polonii Leszno), natomiast drugi jest kontuzjowany. Z powodu urazów nie wystąpili ponadto Sebastian Górski i Patryk Kozłowski.

Od kilkunastu dni szkoleniowcem Sparty Rudna jest Jarosław Wielgus, który podjął się zadania po tym, jak przestał być asystentem trenera pierwszej drużyny w Chrobrym. Nową funkcję łączy więc z prowadzeniem naszych rezerw.

Od tego momentu drugi zespół MZKS-u będzie sparował przynajmniej co tydzień. Najbliższy test-mecz w sobotę o godz. 13:00. Wtedy do Głogowa przyjedzie Odra Bytom Odrzański.

12 lutego 2011, godz. 13:00 – Głogów
Chrobry II Głogów – Sparta Rudna 4:2 (1:0)
Bramki (Chrobry II): Rudnicki, Jakubiak, Zieliński, Malesa.
Chrobry II: Zieleziński – Bosy, Waszkinel, Ciurej, Jakubiak, Ciechelski, Tetłak, Woźniak, Malesa, Przymus J., Zawicki. Po przerwie zagrali: Mazur, Rudnicki, Zieliński.