Po pierwsze: ROW Rybnik!

Przed nami niesamowicie ciekawa końcówka rundy jesiennej! Przed piłkarzami Chrobrego jeszcze tylko dwa spotkania ligowe przed długą, kilkumiesięczną przerwą. Pierwsze z nich już w najbliższy piątek o godzinie 18. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

W piątkowy wieczór pożegnamy rundę jesienną na naszym stadionie. Ostatnim domowym rywalem Chrobrego tej jesieni będzie lider rozgrywek, ROW Rybnik. Do Głogowa przyjadą również kibice gości, dlatego musimy stanąć na wysokości zadania i godnie pożegnać rundę jesienną, wspomagając nasz zespół głośnym dopingiem. Spotkanie z ROW-em zapowiada się emocjonująco zarówno od strony piłkarskiej, jak i kibicowskiej, dlatego nie może na nim zabraknąć żadnego fanatyka ChG! W poprzednim sezonie przy Wita Stwosza pojawiło się 74 kibiców gości (13 Concordia Knurów, 7 Górnik Zabrze), którzy całe spotkanie dopingowali zza stadionu. W tym sezonie kibice ROW-u licznie zameldowali się w Sosnowcu (razem ze zgodami 415 osób), Katowicach (118) czy Częstochowie (102), a to tylko pokazuje, że piątkowy wieczór na trybunach zapowiada się naprawdę ciekawie!

Po piątkowym meczu czeka nas kilkumiesięczna przerwa od spotkań przy Wita Stwosza, dlatego potraktujcie ten mecz poważnie i pożegnajmy piłkarską jesień głośnym dopingiem. W piątkowy wieczór, oprócz emocji na boisku i ciekawej rywalizacji na trybunach, pojawi się także mała niespodzianka przygotowana przez grupę Ultras Chrobry, dlatego nakręcajcie znajomych i w piątek o 18 widzimy się w sektorze Y! Pamiętajcie o szalikach!

W przerwie meczu z ROW-em będzie możliwość zapisania się na derbowy wyjazd do Wałbrzycha oraz nabycia vlepek naszego fan clubu z Dobrzejowic.

Piątkowy wieczór? TYLKO Z CHROBRYM I TYLKO W SEKTORZE Y!

A dzień później…