Podsumowanie 13. kolejki III ligi

Z 15-minutowym opóźnieniem rozpoczął się mecz Polonii Trzebnica z Dozametem Nowa Sól. W ten sposób trzebniczanie zaprotestowali przeciwko zaległościom finansowym klubu w ich stronę. Mimo tarapatów organizacyjnych, w jakich znajduje się Polonia, sytuacja sportowa drużyny cały czas jest niezła i nie zaprzecza temu nawet porażka z ekipą Romualda Kujawy 0:1. Tym bardziej, że trzecia siła ubiegłego sezonu w starciu z nowosolanami zaprezentowała się bardzo dobrze i tylko niewykorzystane sytuacje zadecydowały o takim, a nie innym finiszu. Bramkę na wagę trzech punktów dla Dozametu zdobył Adam Pojnar, były gracz Chrobrego. Do ciekawego zdarzenia doszło w Kątach Wrocławskich. Orzeł Międzyrzecz prowadził z Motobi już 3:0. Chciał jeszcze bardziej pójść za ciosem po przerwie i ostatecznie… poległ 3:4. Decydujący gol padł już w doliczonym czasie gry. Zabójcą „Orła” okazał się Damian Celuch. Ponadto pierwsze trafienie dla Motobi zaliczył ściągnięty niedawno do podwrocławskiej miejscowości były ekstraklasowiec Ireneusz Kowalski.