Podsumowanie 25 kolejki

W 25 kolejce trzeciej ligi Chrobry Głogów gładko, 4:0 pokonał Orła Ząbkowice, praktycznie pozbawiając gości szans na utrzymanie w lidze. Równie bezproblemowo w derbach poradziła sobie Ilanka Rzepin, wygrywając 2:0 z Celulozą Kostrzyn. Trzynastą bramkę w sezonie zdobył Christian Nnamani i, tak jak jego Ilanka tylko nieznacznie ustępuje Chrobremu w lidze, tak w klasyfikacji strzelców mocno depcze po piętach przewodzącym Mateuszowi Machajowi i także Szymonowi Jaskułowskiemu z Polonii Trzebnica.

Emocji nie zabrakło w Oławie, gdzie Moto-Jelcz zremisował 1:1 z Promieniem Żary, tracąc bramkę w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Łącznie spotkanie przeciągnięto o 10 całych minut.

Horror zafundowali swoim sympatykom gracze Twardego Świętoszów i Polonii Świdnica. Ci ostatni, zdobywając dwie bramki w samej końcówce, zapewnili sobie trzy punkty poprzez zwycięstwo 4:3.

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie Motobi z Dozametem Nowa Sól, a dość przekonującymi zwycięstwami gospodarzy mecze Pogoni Świebodzin z Czarnymi Witnica (2:0) i Lechii Dzierżoniów z Orłem Międzyrzecz (3:1).

Dwa spotkania 25 kolejki odbyły się z udziałem kibiców gości. W Rzepinie stawiła się 30-osobowa grupa fanów Celulozy, a w Oławie 22 kibiców Promienia.