Podsumowanie 29. kolejki

Bliski sprawienia niespodzianki w 29. kolejce był Promień Żary, który na własnym obiekcie wygrywał z Górnikiem już 2:0. I to od 14. minuty. Jednak kluczowe dla losów tego pojedynku nie okazały się pierwsze minuty, a zmiana w szeregach polkowiczan tuż po przerwie. Na boisko wszedł były piłkarz Chrobrego Głogów Sebastian Burda i trzema golami zapewnił swojej ekipie komplet punktów. Ostatni z nich padł już w 90. minucie gry. U siebie przegrywa Wulkan/MKS a jedyną bramkę dla połączonego tworu zdobywa Mateusz Milkowski. To już czwarte trafienie pochodzącego z Głogowa piłkarza w tej rundzie.
Natomiast jeśli chodzi o nas, zwycięstwo z Unią nieco poprawiło sytuację w ligowej stawce, a w zanadrzu mamy jeszcze przecież trzy punkty za mecz z Dozametem (klub złożył już odwołanie od przyznanego przez LZPN walkowera). Ponadto przed nami starcia z fatalnie spisującą się wiosną Pogonią Oleśnica i wcale nie lepszą Tęczą. Liczymy więc na dwa zwycięstwa, które pozwolą spokojnie wyczekać końca sezonu.

18. KOLEJKA III LIGI DOLNOŚLĄSKO-LUBUSKIEJ:

ŚRODA, 6 MAJA (MECZ ZALEGŁY)

Wulkan/MKS Oława – Promień Żary 1-0
Dariusz Zalewski 30
Widzów: 300
Gości: w Oławie pojawiło się kilku fanów Promienia, ale nie mamy informacji na temat dokładnej ich liczby