Podsumowanie 8. kolejki

8. kolejka tylko w najmniejszym stopniu poruszyła czołówkę, bo Motobi poległo w Oleśnicy, w efekcie czego Chrobry zrównał się ilością punktów z zespołem z Kątów Wrocławskich. Świetna passa Polonii. Świdniczanie grają ostatnio jak wściekli. W trzech spotkaniach zdobyli komplet punktów, strzelili 13 bramek nie tracąc przy tym ani jednej.
Coś w rodzaju piłkarskiego horroru wydarzyło się w Kostrzynie. W 83. minucie Celuloza doprowadziła do remisu 2:2 z Górnikiem, a przy tym golu asystował bramkarz wałbrzyszan, jednak już 120 sekund później podrażnieni goście postawili na swoim. W końcówce po czerwonej kartce stracili jeszcze zawodnika, ale komplet punktów dowieźli do końca.
Pierwsze zwycięstwo zapisali na swoim koncie oławianie, Promień uległ Ilance 0:1, biorąc pod uwagę sytuacje u gospodarzy – tylko 0:1, zaś Vitrosilicon nie sprostał Polonii Trzebnica. Gracze Ireneusza Mamrota są rewelacją jesiennych rozgrywek, choć w przypadku starcia w Iłowej chyba nieco pomogła im czerwona kartka piłkarza Vitro. Decydującego o wszystkim gola zdobyli w 90. minucie.