Pokaz bezradności

Po bardzo słabym w swoim wykonaniu meczu i oddaniu zaledwie jednego celnego strzału piłkarze Chrobrego Głogów przegrali na wyjeździe z Jarotą Jarocin 0:1. Jako jedyny trafił Krzysztof Czabański w 24 minucie po strzale z rzutu wolnego. Mimo że ten sam zawodnik w 36 minucie obejrzał czerwoną kartkę, rezultat nie uległ już zmianie. W Jarocinie pojawiło się 143 fanów MZKS-u.

Jarota Jarocin – Chrobry Głogów 1:0 (1:0)

1:0 Czabański 24

Jarota: Brzostowski – Oczkowski, Kieliba (52 Nawrocki), Garbarek, Śliwa, Czabański, Danielak (66 Tomkowiak), Grobelny, Cierniewski (75 Kamiński), Pawlak, Owczarek. Niewykorzystane zmiany: Musioł, Skowron, Majusiak,

Chrobry: Augustyn – Ziemniak (83 Filbier), Suchecki, Samiec, Bukraba, Kaczmarek (73 Niedźwiedź), Hałambiec, Soboń, Ochmański (67 Machaj), Stasiak, Grzybowski. Niewykorzystane zmiany: Zaremba, Sylwestrzak, Kosmala, Michalec.

Żółte kartki: Garbarek, Grobelny – Grzybowski, Niedźwiedź.

Czerwone kartki: Czabański 36 (za dwie żółte, Jarota).

Sędzia: Marcin Lech (Gdańsk).

Widzów: 500 (gości 143).