Polar szuka sposobów na ratowanie klubu.

Jutro członkowie Polaru spotkają się po raz trzeci na walnym zgromadzeniu. Czy tym razem znajdą sposób na ratowanie klubu? Trener Artur Nahajło rozgląda się już za nowymi piłkarzami.

Podopieczni Artura Nahajły w sobotnim sparingu pokonali 6-4 Polonię Trzebnica. Trzy gole dla wrocławian strzelił Łukasz Augustyniak, a po jednym dołożyli: Kalinowski, Ilków-Gołąb i Anioł. Wynik był tym razem sprawą drugorzędną.

– Mamy w Trzebnicy kilku swoich wychowanków, którym chciałem się też przyjrzeć – powiedział trener Nahajło. Do wrocławskiej drużyny przymierzany jest pomocnik Maciej Kulas, który ostatnio grał w Strzeliniance, ale kilka lat temu był w kadrze II-ligowego Polaru. Szansę pokazania się dostali też piłkarze z rezerw: Litwin, Stadnik i Piegza.

Piłkarze z Zakrzowa w środę będą ćwiczyć ostatni raz w tym roku. Jednak zanim udadzą się na urlopy, liczą, że dostaną przynajmniej część zarobionych w tym sezonie pieniędzy. Na razie zaległe należności otrzymał tylko Adrian Budka, który w piątek wyjechał z Wrocławia. Oficjalnie piłkarz pojechał do domu i dzisiaj ma stawić się na treningu. Ale nie jest tajemnicą, że władze Polaru chcą go jak najszybciej sprzedać.

Skomentuj na FORUM.

źródło: Słowo Sportowe, 90minut.pl