Porażka z Olimpią Grudziądz

Kolejny raz bez punktów. Piłkarze Chrobrego Głogów przegrali w meczu 10. kolejki I ligi z Olimpią Grudziądz i nadal mają na swoim koncie dziesięć punktów. Niedzielne spotkanie przy Wita Stwosza zakończyło się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych. Jedyną bramkę dla Chrobrego zdobył Michał Ilków-Gołąb.

Pomarańczowo-czarni mieli w tym meczu swoje okazje(m.in. słupek Piotrowskiego w drugiej połowie), jednak nie wystarczyło to do zwycięstwa z faworyzowaną Olimpią. Goście wyszli na prowadzenie w 30. minucie, na co pięć minut później odpowiedział nasz zespół trafieniem wyrównującym. Wynik meczu ustalił w 61. minucie Popović, który pokonał Janickiego strzałem z rzutu karnego.

Po dziesięciu seriach gier zajmujemy 10. miejsce w ligowej tabeli. W następną sobotę czeka nas wyjazd do Katowic, natomiast za dwa tygodnie do Głogowa przyjeżdża Dolcan Ząbki.