Porażka z pierwszoligowcem

W trzecim z kolei meczu sparingowym piłkarze Chrobrego przegrali w Grodzisku Wielkopolskim z I-ligową Wartą Poznań 2:5 (2:3). Bramki dla naszej drużyny zdobywali Ihor Bykanow oraz Piotr Błauciak z karnego.
Gracze Warty na mecz z Chrobrym wystawili najsilniejszy skład, ale głogowianie nie przestraszyli się i grali jak równy z równym, czego odzwierciedleniem była zwłaszcza pierwsza połowa pojedynku, w której nawet przez moment prowadzili 2:1.
Jedną z bramek dla I-ligowca zdobył doskonale znany w światku piłkarskim, wieloletni reprezentant Lecha Piotr Reiss.

22 lipca 2009, godz. 11:00 – Grodzisk Wielkopolski
Warta Poznań – Chrobry Głogów 5:2 (3:2)

Bramki: Klatt 5 73 (k), Błauciak 37 (sam.), Reiss 41, Pawlak 74 – Bykanow 9, Błauciak 33 (k).

Skład Chrobrego (I połowa): Stepokura – Pietruszko, Kotlarski, Błauciak, Jabłoński, Kowalski, Hałambiec, Niedźwiedź, Filbier, Szczęśniak, Bykanow.
Skład Chrobrego (II połowa): Długosz – Pietruszko, Błauciak, Łużny Michał, Herbuś, Papuszka, Bukraba, Filipiak, Zboralski, Węglarz, Bykanow.

Skład Warty: Radliński (78 Lis) – Ignasiński (83 Mboma), Bartkowiak, Przybyszewski, Otuszewski, Bekas (83 Mazurek), Miklosik (59 Ngamayama), Magdziarz (66 Kopaniarz), Reiss (59 Bała), Wojciechowski, Klatt (74 Pawlak).