Powalczmy on-line, i nie tylko

Raz jeszcze przypominamy o kończącym się w listopadzie plebiscycie Słowa Sportowego na najpopularniejszy klub Dolnego Śląska. Nasz cały czas plasuje się w czołówce, ale strata do promowanych nagrodą lokat jest nadal spora i wynosi kilkaset głosów. Apelujemy więc o zbieranie kuponów ukazujących się na łamach wychodzącej w każdy poniedziałek gazety, bo jest o co walczyć. Choćby o 2000 zł na rzecz klubu. Kupony można dostarczyć także nam, np. przy okazji ostatniego meczu w Głogowie (7 listopada). Ilość kuponów od jednej osoby jest nieograniczona.

Konkurs dla klubów trwa także na neosport.pl. Firma zajmująca się sprzedażą markowego obuwia i odzieży kilka tygodni wcześniej wystartowała z konkursem „drużyna neosport.pl”. Tym sposobem klub, który otrzyma największą ilość głosów, zgarnie 16 kompletów strojów sportowych (koszulka, getry i spodenki), z kolei te z lokat nr 2-10 otrzymają piłki T90 Strike.
Zgłosiliśmy do konkursu nasz klub, postanawiając trochę zawalczyć. Udział w nim jest banalnie prosty.
1. Rejestrujemy się na neosport.pl: tutaj.
2. Głosujemy, jako nazwę klubu podając Chrobry Głogów i swój login/e-mail podany przy rejestracji: tutaj.
3. Uwaga! Konkurs trwa do 30 października. Strata do odrobienia znaczna, więc działajmy, choćby dla samej zabawy! Głosować można tylko raz z jednego konta.