Pozostałe wyniki grup młodzieżowych: zamieszanie z meczami z Miedzią

Spore zamieszanie towarzyszyło meczom w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików. Grupy prowadzone przez trenerów Andrzeja Bilińskiego i Przemysława Mazana udały się do Legnicy na spotkania z Miedzią. Na miejscu okazało się jednak, że gra będzie toczyć się nie w Legnicy, a w Koskowicach. Autokar podążył więc w stronę podlegnickiej miejscowości, ale to nie rozwiązało problemów. A wręcz przeciwnie, bo boisko w Koskowicach było zajęte przez grające ze sobą zespoły gospodarzy i Odry Ścinawa. Tym samym pojedynek trampkarzy nie doszedł do skutku. Po murawie, a właściwie błocie, pobiegali jedynie młodzicy Miedzi i Chrobrego. Zwyciężyli ci pierwsi, 4:1. Po wyprawie do Legnicy pozostał więc spory niesmak, i nie chodzi tutaj o wynik sportowy, który w tym wieku nie odgrywa znaczącej roli.

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Konfeks Legnica – Chrobry Głogów 1:1
Bramki (Chrobry): Krzysztof Rutkowski.
Chrobry: Kubik – Zwolski, Kuczyński, Jaworski, Heleniak, Rutkowski, Kozak, Fidah, Oborski (Gęsiorek), Karcz. Tyźlik (Zdobylak).
Więcej na: www.chrobry94.futbolowo.pl

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Miedź Legnica – Chrobry Głogów odwołany

Liga Dolnośląska Młodzików
Miedź Legnica – Chrobry Głogów 4:1
Bramki (Chrobry):

Klasa okręgowa trampkarzy
Chrobry Głogów – Konfeks Legnica 3:1
Bramki (Chrobry): Krystian Balcerowski, Paweł Olszanowski, Szymon Gil.
Chrobry: Tyźlik – Kuczer, Balcerowski, Guz, Samul (Zacharzewski), Olszanowski (Ziobroniewicz), Kupis (Pawłowski), Ciechelski, Łętkowski, Świtalski, Obiała (Gil).
Więcej na: www.chrobry96.futbolowo.pl

Klasa okręgowa młodzików
Chrobry Głogów – Konfeks Legnica 1:3
Bramki (Chrobry): Pawel Jaskulowski.
Chrobry: Zamkowski – Kozera, Andrzejewski, Matuszewski, Gomulka, Delestowicz, Letki, Biereznowski, Tymecki, Jaskulowski, Gnap (Szyper, Fronczak, Nowacki, Jankowski, Bury).