Pozostały formalności

Albert Muzeja – zawodnik Sparty Rudna na 99% zostanie graczem naszego zespołu. Ten 1% należy przypisać nieoczekiwanym wypadkom losowym, bowiem jak przyznaje sam piłkarz – pozostały tylko formalności.Rozmowa przeprowadzona dla Radia Elki:

Wcześniej próbowałeś swoich sił w Miedziance. Czemu nie doszło do transferu?

„W sumie to nie z mojej winy, tylko działaczy Miedzi. Podejrzewam, że chcieli mnie w zespole, ale musieli jeszcze kogoś przetestować, a ja nie mogłem dłużej czekać, bo to wszystko działało na moją niekorzyść.”

Jak odnajdujesz się w Chrobrym?

„Bardzo dobrze. Panuje tu bardzo przyjazny klimat, świetna atmosfera, mam do czynienia ze wspaniałym trenerem. Uważam, że jak tu zostanę to nie będę żałował tej decyzji.”

Od kilku sezonów swoją przydatność udowadniasz strzelaniem bramek, będąc czołowym strzelcem ligi okręgowej. Tego samego będą od Ciebie oczekiwać kibice w Głogowie.

„No na pewno. Będzie ciężko, ale postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by strzelać w Chrobrym bramki. Powiem szczerze, że trafić z okręgówki do III ligi jest bardzo dużym przeskokiem – trenuje się codziennie, ale postaram się. Podejrzewam, że kondycyjnie dam radę. Muszę się jeszcze odnaleźć w tej klasie rozgrywek, oczywiście pod bramką rywala.

Jak oceniasz sobotni sparing?

„Biorąc pod uwagę, że graliśmy pierwszy raz na trawie to nie było źle. Uważam, że Chrobry w lidze będzie bardzo mocnym zespołem.”

/ wywiad dla Radia Elka przeprowadził Leszek Wspaniały /