Pracują kibice…

W środę odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Sympatyków Chrobrego Głogów. Celem był przede wszystkim wybór nowego prezesa. Wynika to z faktu, że w styczniu dotychczasowy jego przedstawiciel, Przemysław Bożek, ze względu na objęcie prezesury w MZKS-ie, zrezygnował z pełnionej w Stowarzyszeniu funkcji. Pozostanie jednak jego aktywnym członkiem, który w dalszym ciągu będzie pracował na dobry wizerunek SSChG, a tym samym wszystkich kibiców Chrobrego.

Zarząd w 9-osobowym składzie jednogłośnie postanowił wybrać na jego miejsce Marcina Kanię.

Stowarzyszenie, które działa już blisko rok czasu, a które ma na swoim koncie kilka bardzo pozytywnych akcji, zrzesza obecnie 27 członków. Są plany na dalsze działanie w przeciągu najbliższych miesięcy i co najważniejsze – są chęci ze strony zrzeszonych w nim kibiców. O szczegółach odnośnie przyszłościowych założeń Zarząd SSChG będzie rozmawiać w przyszłym tygodniu.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż każdy z Was może stać się członkiem Stowarzyszenia. Deklaracja oraz informacje co do formy jej dostarczenia znajdują się w odpowiednich działach menu witryny. Zachęcamy.