… pracują piłkarze

Wśród przygotowujących się do rundy wiosennej piłkarzy Chrobrego pojawiają się kolejni gracze, mogący zasilić nasze szeregi. Choć dotychczas do żadnego oficjalnego podpisania kontraktu nie doszło, niewykluczone, że jednym z pierwszych nabytków będzie Tomasz Kosztowniak. 30-letni, doświadczony i rosły napastnik cały czas trenuje pod okiem Zbigniewa Mandziejewica, a dodatkowo bardzo przychylnie wyraża się o nim sam szkoleniowiec.

W sobotę zawodnicy MZKS-u rozegrają czwarty w tym roku mecz sparingowy. Przeciwnikiem “pomarańczowo-czarnych” będzie ligowy rywal głogowian, Gawin Królewska Wola. Nie znane jest jeszcze miejsce spotkania, ale jest szansa, że po raz kolejny otrzymamy okazję sprawdzenia formy piłkarzy Chrobrego w Głogowie. Inny wariant zakłada grę we Wrocławiu. O szczegółach poinformujemy.

Wiadomo już, że zawodnicy nie wyjadą na obóz przygotowawczy poza miasto. Na ten cel nie udało się pozyskać odpowiednich środków finansowych. Tak więc drużyna przygotowywać się będzie na własnych obiektach, a już teraz trenuje dwa razy dziennie.