Prezentacja pierwszym wiosennym akcentem

Prezentacja Chrobrego Głogów tradycyjnie rozpocznie wszystko to, co czeka nas wiosną w ramach rozgrywek ligowych. Pomarańczowo-czarną galę zaplanowano na piątek na godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej. My zajmujemy „balkon”, na którym spotykamy się już o 17.30. W myśl zasady, że udana prezentacja oznacza udaną rundę – obecność bardziej niż obowiązkowa!

Zachęcamy do reklamowania wydarzenia w sieci. Prezentujemy grafikę, którą powielajce wszędzie tam, gdzie się tylko da.

W głogowskiej hali publiczności zaprezentuje się 13 drużyn Chrobrego Głogów, w tym pierwszy zespół. Całość urozmaici zespół Zina Freestyle, którego zadaniem jest to, by robić z piłką niebywałe rzeczy, występ cheerleaderek oraz najmłodsi i najstarsi piłkarze kluby, którzy utworzą mieszane składy, a które zagrają ze sobą. Prezentacja ChG to jednak także kibice. Grupa Ultras zapowiedziała oprawę, której będzie towarzyszył głośny doping od początku do końca, a więc niezmiennie.

Ponadto jednym z elementów tegorocznej gali jest zbiór maskotek. Nietypowy zresztą, by w pewnym momencie, na odpowiedni znak, wszyscy ich posiadacze wyrzucą swoje pluszaki na parkiet. Wszystkie zostaną zebrane i przekazane najmłodszym z którejś z placówek. Zachęcamy więc do włączenia się do szczytnej akcji. Jeśli samy nie mamy już maskotki z dzieciństwa, to ma je na pewno nasz młodszy brat, kuzyn itp. Generalnie popieramy kradzieży mienia, przykładowo, tego młodszego brata, no ale jeśli wymaga tego dobry cel… 😉

Zachętą dla niezdecydowanych (dziwnie użyć tego słowa w przypadku prezentacji) będzie przypomnienie tego, co działo się w hali podczas poprzednich lat. A działo.