Przed meczem z Polonią Trzebnica

W sobotę o godz. 16:30 w trzecim meczu rundy wiosennej Chrobry zmierzy się na własnym obiekcie z okupującą tylko miejsce niżej Polonią Trzebnica. Jesienią niespodziewanie lepszy okazał się beniaminek z Trzebnicy, więc dla głogowian będzie to okazja do srogiego rewanżu.
Niestety, kłopot z obsadą bramki nie został zażegnany. Kontuzjowany Łukasz Zaremba, który ma za sobą dopiero tydzień odpoczynku z ogółem dwóch zaleconych, wykuruje się dopiero najwcześniej na Orła Ząbkowice. Raz jeszcze między słupkami głogowskiej bramki musi więc stanąć Łukasz Stepokura, bo Paweł Łużny wciąż leczy uraz.
W kwestii organizacyjnej przypominamy, że kasy biletowe będą otwarte od godz. 15:30, więc, aby uniknąć kolejek, wszystkich widzów prosimy o wcześniejsze przybycie na obiekt. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zakup karnetu (można to zrobić w siedzibie klubu w godzinach jego otwarcia, czyli 8-16), który uprawnia do bezpośredniego wejścia na stadion.
Przypominamy też, że koszt biletów wynosi 5 zł, a odgórnym wymogiem jest posiadanie dowodu tożsamości. Na samym obiekcie, przed rozpoczęciem spotkania, będzie można zaopatrzyć się w program meczowy bądź któryś z dziesiątek klubowych gadżetów.
Zagorzalsza część fanów naturalnie melduje się w przedostatnim sektorze trybuny głównej. Tam zbieramy się na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego i głośno wspieramy naszą drużynę.