Przed nami Bytów oraz Rybnik!

W sobotę Chrobry zagra na wyjeździe w Chojnicach, ale z powodu braku pozwolenia na wpuszczanie kibiców gości, tam nie pojedziemy. W związku z tym przed nami dwa ostatnie wyjazdy w bieżącym sezonie: 25 maja Bytów, a cztery dni później Rybnik!

Przed nami dwie ciekawe i dalekie wyprawy, a po nich kilkumiesięczna przerwa wyjazdowa. Nie można więc przejść obok tych eskapad obojętnie i zarówno w Bytowie, jak i Rybniku pokazać się z jak najlepszej strony! Za nami całkiem niezła wyjazdowa runda (może poza wyprawą do Turka, którą sporo osób odpuściło), dlatego musimy zakończyć ją w dobrym stylu!

Jeśli chodzi o wyjazd do Bytowa, to tu nie powinno być większych problemów, bowiem mecz odbędzie się w sobotę. W środku tygodnia czeka nas natomiast wyjazd na mecz z ROW-em Rybnik, dlatego już teraz załatwiajcie sobie wolne i odkładajcie pieniądze. Już teraz możemy napisać, że do Rybnika wyruszymy nie wcześniej niż o godzinie 14 (mecz zaplanowano na 19), dlatego osoby załatwiające wolne w pracy czy szkole będą miały pewne udogodnienie. Dodatkowo dzień po meczu jest dniem wolnym, ponieważ wypada Boże Ciało, dlatego nie ma żadnych wymówek i na Górny Śląsk jedziemy wszyscy!

Jako, że mecze z Bytovią oraz ROW-em rozegrane zostaną w ciągu czterech dni, zapisy na oba te wyjazdy będą prowadzone równocześnie. Organizatorzy przygotowali również zniżkę na wyjazd do Rybnika dla osób obecnych w Bytowie. Koszt obu tych wyjazdów nie powinien przekroczyć 100 złotych.

Początek zapisów na oba wyjazdy w poniedziałek. Więcej informacji podamy na weekend.