Przed nami najdalszy wyjazd sezonu – Strzelce Krajeńskie

Po Żarach czas na podbój innego zakątku Ziemi Lubuskiej. Po raz drugi w historii naszym wyjazdowym celem są Strzelce Krajeńskie. To zarazem najdalsza eskapada za Chrobrym w tym sezonie, bowiem do przejechania mamy blisko 400 km.
Mecz Łucznika Strzelce Krajeńskie z Chrobrym rozegrany zostanie w sobotę 10 października o godz. 15:00. My spotykamy się pod halą widowiskowo-sportową o godz. 11:00. Całkowity koszt wyjazdu, za przejazd autokarowy i bilet na mecz, wynosi jedyne 25 zł. Powrót do Głogowa ok. godz. 20:00.
W tym sezonie jeszcze nie zeszliśmy poniżej setki. I warto byłoby ten poziom utrzymać. W tej mającej ok. 10 tysięcy mieszkańców miejscowości byliśmy już ponad rok temu. W sierpniu 2008 roku głogowską drużynę wspierała 92-osobowa grupa. Z dobrym skutkiem, bowiem ta pewnie zwyciężyła 3:0. I tym razem jedziemy po zwycięstwo, kolejny krok po II ligę dla MZKS-u!
Wyjazd do odległych Strzelec będzie jednym z trzech w październiku. Już teraz apelujemy o nastawianie się na ostatnie weekendy tego miesiąca, bo wówczas czekają nas dwie ważne wyprawy pod rząd. 24 października zagramy w Słubicach z Ilanką, a tydzień później 31 października w Świdnicy z Polonią. Tak więc przed nami zaledwie trzy ostatnie wyjazdy w tym roku, przed kilkumiesięczną przerwą, chyba że w listopadzie awansem rozegrane zostaną jeszcze dwie wiosenne kolejki, więc nikogo nie ma prawa na nich zabraknąć. Już teraz bierzcie wolne w pracy, co tyczy się starszych, i załatwiajcie pieniądze na październikowy tour z Chrobrym, co z kolei adresowane jest do tych nieco młodszych. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby każdy z tych wyjazdów był możliwie jak najtańszy.