Przy soku o piłce

Możliwość odpytki nowych piłkarzy i trenerów oraz wygrania karnetu na całą rundę wiosenną bądź pojedynczych biletów – między innymi na tym upłynie środowe, organizowane przez SSChG spotkanie kibiców z przedstawicielami drużyny. Początek o godz. 18 w Em Pubie.
Do Waszej dyspozycji będą trenerzy w osobach Ireneusza Mamrota i Andrzeja Traczyka (bramkarze), dyrektor sportowy Radosław Kałużny oraz piłkarze: Przemysław Stasiak, Krzysztof Suchecki, Marek Zator i Paweł Ochota (jako nowi zawodnicy), Krzysztof Molka, który dołączył do MZKS-u w trakcie trwania sezonu, przez co jeszcze nie miał okazji spotkać się z fanami, Bartosz Machaj jako osoba, która przedarła się do trzecioligowej ekipy z grup juniorskich, oraz kapitan zespołu Mateusz Herbuś.

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu i poruszania nurtujących Was kwestii na kilka dni przed wznowieniem rozgrywek. Osoby, które nie będą mogły stawić się w Em Pubie, a chcą później przeczytać odpowiedź na swoje pytania na łamach strony, niech je prześlą drogą mailową na marceli1946@wp.pl.

Odpowiadać będą nie tylko piłkarze i trenerzy, ale także Wy. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają bowiem możliwość wygrania jednego z pięciu karnetów na całą rundę bądź jednego z piętnastu biletów na któryś z meczów bieżącego sezonu. W tym wypadku przyda się wiedza o Chrobrym.

Środa, godz. 18 – Em Pub. Zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków i nie tylko.