Przyjdź na mecz i pomóż potrzebującym!

Dwa ostatnie domowe mecze Chrobrego, przeciwko Górnikowi Polkowice (15 listopada) oraz Polonii Bytom (23 listopada) to nie tylko okazja do tego, by wesprzeć dopingiem pomarańczowo-czarnych. Podczas tych spotkań przeprowadzone zostaną trzy zbiórki mające na celu pomoc potrzebującym. Więcej w rozwinięciu newsa.

Podczas dwóch ostatnich spotkań w rundzie, odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz 5-letniej Andżeliki Śmigaj. U dziewczynki zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, dysplazję oskrzelowo-płucną, retinopatię wcześniaczą II i III stopnia oraz bardzo duży niedobór masy ciała. Ze względu na to nie może przebywać w normalnej placówce i musi korzystać z odpłatnej rehabilitacji.

Ponadto kontynuowana będzie zbiórka nakrętek dla Jasia Walosa. Chłopiec urodził się w marcu tego roku i choruje na obustronny brak kości piszczelowych, a akcja zorganizowana jest z myślą o możliwości przeprowadzenia operacji.

Podczas meczów z Górnikiem i Polonią będzie przeprowadzana też zbiórka żywności, która w formie świątecznych paczek trafi do polskich kombatantów na Kresach. Więcej na temat akcji znajdziecie

escort mersin