Relacja z wyjazdu do Siedlec

Po wyjeździe do odległych Suwałk, przyszła pora na wizytę w Siedlcach, gdzie Chrobry walczył o punkty z tamtejszą Pogonią. Ważne spotkanie na Mazowszu ostatecznie udało się wygrać 2:0, a setki kilometrów za swoim zespołem, standardowo już, pokonała grupa kibiców ChG.

Wyjazd do Siedlec nie był oficjalnie organizowany i każdy ogarniał się we własnym zakresie. Na Mazowszu pojawiamy się w 13 osób, w tym jeden zakazowicz, który cały mecz spędza pod bramą. Na stadion wchodzimy chwilę po rozpoczęciu spotkania i co jakiś czas zaznaczamy swoją obecność. Piłkarze wygrywają z Pogonią 2:0 i niezwykle ważne punkty jadą do Głogowa. Co do samego wyjazdu, to warto jeszcze wspomnieć o dość charakterystycznym sektorze gości w Siedlcach oraz policjancie, który o godz. 15:00 witał nas słowami „dobry wieczór” 😉 Miejscowi wieszają w młynie jedną flagę i dopingują swój zespół przez cały mecz. Po spotkaniu świętujemy z zawodnikami cenne trzy punkty i oznajmiamy, kto wygrał ten ważny dla nas mecz.

Przed nami derbowy pojedynek z Zagłębiem, dlatego w sobotę 11 kwietnia wszyscy widzimy się w sektorze Y i dopingujemy pomarańczowo-czarnych!

TYLKO CHROBRY!