Rezerwy Chrobrego… liderem?

W tym meczu nie mogło być mowy o niespodziance. Rezerwy Chrobrego odniosły szóste zwycięstwo z rzędu, tym razem pokonując w Wiadrowie najsłabszą w klasie okręgowej Nysę 4:1. Jako że w bieżący weekend w LDJ-ce pauzowali juniorzy, więcej młodych graczy dostało szansę pokazania się. M.in. Sebastian Szala, który raz wpisał się na listę strzelców. Hat-trickiem popisał się Marek Gródecki. To trzeci pojedynek z rzędu, w którym pomaga drugiemu zespołowi poprzez zdobycz bramkową.
Wobec klęski drugiej ekipy Górnika Polkowice, to głogowianie wskoczyli na pozycję lidera. To, czy ją utrzymają, okaże się w niedzielę, kiedy to zostanie dokończona 12. seria spotkań. Wśród nich mecz Sparty Grębocice z mającą szansę zepchnąć pomarańczowo-czarnych z pierwszej lokaty Orlą Wąsosz.
Aktualizacja: Ostatecznie Orla zgodnie z oczekiwaniami pokonała w Grębocicach Spartę 4:1 i wskoczyła na lokatę nr 1. Komplet wyników, tabela – zobacz.

Klasa O: Nysa Wiadrów – Chrobry II Głogów 1:4 (0:1)

Bramki: 58 – Gródecki 12 52 90, Szala 76.

Chrobry II: Stepokura – Przewocki, Papuszka, Sybis, Małucki (84′ Świerczyński), Górski (78′ Malesa), Dopierała, Żmijowski, Gródecki, Piotrowski (70′ Walicki), Kraska P. (65′ Szala).