Rezerwy liderem okręgówki!

Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały w Wąsoszu tamtejszą, do tej pory okupującą pierwszą lokatę Orlę 2:0 i tym samym objęły prowadzenie w legnickiej klasie okręgowej! Wynik spotkania rozgrywanego w ramach zaległej, 18. kolejki otworzył w 24. minucie Sebastian Szala, który wykorzystał dośrodkowanie z bocznej strefy boiska i po uprzednim przyjęciu piłki oraz minięciu rywala pokonał goalkeepera gospodarzy. Na minutę przed końcem pierwszej części gry na 2:0 podwyższył Sebastian Górski, który wykazał najwięcej przytomności w zamieszaniu pod bramką miejscowych po wykonaniu rzutu rożnego.

Orla Wąsosz – Chrobry II Głogów 0:2 (0:2)
Bramki: Szala 24, Górski 44.
Chrobry II: Stepokura – Bukraba, Kaczmarek, Janik, Filipiak (75 Ciechelski), Żmijowski, Filbier (88 Niewieściuk), Górski, Kosmala, Waszkowiak (85 Zarębski), Szala (65 Kozłowski).