ROW u siebie i wyjazdy do Nowej Soli oraz Wałbrzycha – będzie się działo!

Dzisiaj o godzinie 15 rozpoczęły się zapisy na wyjazd do Wałbrzycha. Mecz z Górnikiem odbędzie się w sobotę 17 listopada, początek o godzinie 13. Koszt całej wyprawy, w tym bilet wstępu na mecz, to 40 złotych. Więcej w rozwinięciu newsa.

Zapisy na wyjazd do Wałbrzycha przyjmowane są w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej, naprzeciwko Zielonego Rynku. Wpisać się na listę wyjazdową będzie można dziś i jutro w godzinach 15-21, a także w przerwie piątkowego meczu z ROW-em Rybnik. Całkowity koszt wyjazdu to 40 złotych. Ilość biletów ograniczona, dlatego radzimy nie czekać na ostatnią chwilę!

W piątek o godzinie 18 ostatni meczu rundy jesiennej w Głogowie! Na Wita Stwosza przyjeżdża lider rozgrywek, ROW Rybnik, a wraz z nim kibice gości. Zakończmy rundę jesienną w dobrym stylu i pokażmy się z jak najlepszej strony podczas tego spotkania. Już teraz możemy zagwarantować, że kto przyjdzie, na pewno nie pożałuje!

Dzień później, 10 listopada, czeka nas wyjazd do Nowej Soli na mecz Stilonu Gorzów! Nasi gorzowscy bracia wspierają nas w bardzo dobrym stylu, dlatego odwdzięczmy się im tym samym i zróbmy najazd na Nową Sól, jak za dawnych lat! Na ten wyjazd zbieramy się pod dworcem PKP o godzinie 10.30. Odjazd pociągu o 10.57. Koszt wyjazdu ogranicza się do zakupu biletu do Nowej Soli. Prosimy o załatwienie tego wcześniej, tak aby nie robić niepotrzebnych kolejek przy kasach w dniu wyjazdu!

Więcej informacji na temat domowego meczu z ROW-em oraz wyjazdów do Nowej Soli i Wałbrzycha niebawem na naszej stronie.